Pomiń linkiWybór branży | Home | Jak to działa

Czcionka A A A

Jak działa portal targi-internetowe.pl

Pytanie: Czym zajmuje się portal targi-internetowe.pl?
Odpowiedź: Portal targi-internetowe.pl zrzesza producentów, dystrybutorów, serwisantów i inne grupy firm.  Naszym celem jest budowa ogólnopolskiej bazy danych firm w powiązaniu z produktami, które obejmuje ich profil działania.

Nowością jaką wprowadzamy na rynek jest możliwość wyszukiwania partnerów  poprzez wyszukiwanie interesujących nas produktów.

Oprócz tego jesteśmy dystrybutorem i udostępniamy możliwość zakupu produktów wystawionych na portalu targi-internetowe.pl po korzystnych cenach. Swoim klientom dajemy też możliwość negocjowania ceny poprzez unikalny moduł Targuj się. Zobacz jak to działa.


Pytanie: Co to jest stoisko wirtualne i jak je założyć?
Odpowiedź: Stoisko wirtualne jest to prezentacja własnej Firmy, produktów, dystrybutorów, serwisantów oraz przedstawienie podstawowej charakterystyki i sposobu działalność. Krótko mówiąc jest to całoroczne stanowisko targowe bez potrzeby angażowania własnego potencjału ludzkiego.

Aby założyć stoisko wirtualne wystarczy wejść w kontakt i napisać do nas e-mail lub zadzwonić, a resztę wykona nasz zespół.
 

Pytanie: Dlaczego warto dodawać produkty do swojego stoiska wirtualnego?
Odpowiedź: Użytkownicy nie zawsze wiedzą jakiej firmy szukają, ale w 99% wiedzą, że szukają np. gaśnicy. Jeżeli dodasz do swego stoiska wirtualnego gaśnicę to użytkownik, który kliknie w gaśnicę zobaczy Twoją firmę i będzie mógł zobaczyć profil Twojej firmy oraz pozostałe produkty prezentowane przez Ciebie.


Pytanie: Co to jest rodzaj powiązania produktu?
Odpowiedź: Dodając produkt do swojego profilu musisz określić typ powiązania. Dostępne są 3 rodzaje:

- producent: oznacza to, że jesteś producentem tego produktu, w szczegółach produktu będziesz widoczny w zakładce Producenci,

- dystrybutor: oznacza to, że jesteś dystrybutorem tego produktu, w szczegółach produktu będziesz widoczny w zakładce Dystrybutorzy,

- serwisant: oznacza to, że zajmujesz się szeroko pojętą obsługą bieżącą tego produkty, w szczegółach produktu będziesz widoczny w zakładce Serwisanci.

UWAGA: Aby być widocznym w w/w zakładkach musisz się zapisać do odpowiadających im grup partnerów. Możesz to zrobić w swoim profilu biznesowym.


Pytanie: Produktów którymi handluję nie ma na portalu a chciałbym je dodać do swego profilu.
Odpowiedź: Skontaktuj się z nami, prześlij nam listę produktów a nasi koordynatorzy dodadzą to do bazy danych i automatycznie przypiszą do Twojego profilu.


Pytanie: Czy każdy może mieć swoją reklamę na portalu?
Odpowiedź: Tak. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my postaramy się dopasować Twoje wymagania i potrzeby do naszego portalu.


Pytanie: Czy profil indywidualny jest płatny?
Odpowiedź: Nie. Sprawdź cennik.
  
 

partnerzy

Brak powiązań