Pomiń linkiWybór branży | Home

Czcionka A A A

Ostatnio otwarte stoiska wirtualne:Ostatnio dodane produkty:

    Miło nam poinformować, że moduł ogłoszeń został udostępniony dla użytkowników. Załóż konto i dodawaj ogłoszenia ZA DARMO. Chcesz zaoferować swoje usługi? Masz coś do sprzedania? Nie czekaj, wystarczy, że założysz konto (ZA DARMO!) i dodasz ogłoszenie.

   Jeżeli chcesz aby Twoje ogłoszenie wyróżniało się możesz skorzystać z opcji płatnych

  • - wyróżnienie 
  • - dodatkowe zdjęcia do ogłoszenia

  Dla Twojej wygody udostępniliśmy moduł płatności online - w 100% bezpieczny i szybki sposób rozliczenia się za opcje dodatkowe.

Kliknij tutaj aby przeglądać ogłoszenia innych użytkowników.

targi-internetowe.pl

           

   Portal TARGI-INTERNETOWE.PL jest witryną służącą prezentacji, promocji i reklamie Przedsiębiorców, ich towarów i usług z zakresu Ochrony Przeciwpożarowej, Ochrony Mienia, Budownictwa oraz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

    Współpracujemy z najlepszymi firmami z terenu całej Polski i zagranicy zajmującymi się działalnością gospodarczą w wyżej wymienionych branżach.

    Klienci naszego Portalu mają możliwość zakupu towarów na korzystniejszych warunkach poprzez opcję TARGUJ SIĘ dostępną przy każdym zakupie. Załóż konto już dziś! To nic nie kosztuje.

    Portal podzielony jest na 4 główne działy. Każdy z działów zrzesza partnerów i produkty z danej branży. Obecnie w naszym Portalu funkcjonują 4 działy:

 - Ochrona przeciwpożarowa - szukasz gaśnicy? Ten dział jest dla Ciebie.
 - Ochrony Mienia - z odpowiednim sprzętem będziesz czuł się bezpiecznie.
 - Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
 - Budownictwo - wszytko co potrzeba do postawienia solidnych fundamentów

    W przyszłości planujemy dalszy rozwój poprzez dodawanie kolejnych działów. Naszą misją jest stworzenie platformy rozszerzającej działalność każdego przedsiębiorcy w Internecie. Masz propozycję działu? Napisz do nas.

    Nasz portal zrzesza wiele firm z wielu branż. Dlaczego warto do nas dołączyć?
- reklama za darmo dla szerokiego grona użytkowników
- największa w Polsce branżowa baza danych
- szeroka grupa potencjalnych odbiorców

Mamy nadzieję że nasz Portal pomoże Państwu dokonać właściwego wyboru.

Zespół Targi-internetowe.pl

Pobierz RSS
2014-04-16 Dokonywanie przeglądów za pomocą aplikacji w telefonie , bezprzewodowej drukarki i zestawu HydroTest z elektronicznym urządzeniem BlueTest
2010-03-09 ZAKŁAD KONSERWACJI I REMONTU GAŚNIC – RYSZARD DZIERZĘCKI przedstawia niezwykle korzystną ofertę na czyszczenie butli! Sprawdź! Usługi na europejskim poziomie!
2010-02-08 Naukowcy z Sheffield-Hallam University są liderami paneuropejskiego projektu, mającego na celu skonstruowanie inteligentnych robotów, które będą wspierać strażaków w wykonywaniu najniebezpieczniejszych zadań w najbardziej wrogich środowiskach - czytamy w serwisie automatyka.pl .
2009-09-24 NOWOŚCI !!! Urządzenie gaśnicze sprzętu elektronicznego - UGS – 2x Gaśnica pianowa - GWP –2x-AF Gaśnica proszkowa - GP-6x-ABC Plus
2009-07-07 Suche i nawodnione piony gaśnicze służą wyłącznie jako przedłużenie linii głównej i podłączenia linii gaśniczej przez straż pożarną. Argumenty przedstawiane przez niektórych specjalistów, iż przed przybyciem straży musi być zapewniona woda do celów gaśniczych jest błędna, ponieważ mieszkańcy klatki schodowej nie posiadają urządzeń, np. węży, prądownic.

Więcej artykułów... 
 

partnerzy

Brak powiązań

Skąd wiesz o naszym portalu?poleć nas