Pomiń linkiWybór branży | Home | O nas

Czcionka A A A

liczniki

W naszym portalu obecnie jest zarejestrowanych:
8342 przedmiotów
3572 partnerów


    

     Portal TARGI-INTERNETOWE.PL powstał w 2008 roku i jest witryną służącą prezentacji, promocji i reklamie Przedsiębiorców, ich towarów, usług  z zakresu Ochrony Przeciwpożarowej, Bezpieczeństwa i Higieny Pracy , Ochrony Mienia oraz Budownictwa.

     Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą pośredniczącą między Państwem a naszymi Partnerami z terenu całej Polski oraz zagranicy. Dzięki współpracy z wieloma Podmiotami oferujemy Państwu niezwykle szeroki zakres usług i towarów.

     Nasz Portal ma ułatwić dostęp do interesujących Państwa danych, tak aby przebiegło to w sposób szybki, łatwy i wygodny. Dzięki profesjonalizmowi oraz współpracy z najlepszymi firmami z całej Polski oraz zagranicy gwarantujemy Państwu dostęp do towarów i usług najwyższej jakości.

     Nasza oferta skierowana jest głównie do osób prawnych oraz innych jednostek organizacyjnych zajmujących się ochroną ppoż., bhp, ochroną mienia oraz budownictwem. Chętnie współpracujemy również z osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą w zakresie wyżej wymienionych branż.

         Klienci Naszego Portalu mają możliwość zakupu towarów na korzystniejszych warunkach poprzez opcję TARGUJ SIĘ dostępną przy każdym zakupie. Załóż konto już dziś! To nic nie kosztuje.

    Portal podzielony jest na 4 główne działy. Każdy z działów zrzesza partnerów i produkty z danej branży. Obecnie w naszym Portalu funkcjonują 4 działy:

 - Ochrona Przeciwpożarowa - szukasz gaśnicy? Ten dział jest dla Ciebie.
 - Ochrony Mienia - z odpowiednim sprzętem będziesz czuł się bezpiecznie.
 - Bezpieczeństwo i Higiena Pracy
 - Budownictwo - wszytko co potrzeba do postawienia solidnych fundamentów

    W przyszłości planujemy dalszy rozwój poprzez dodawanie kolejnych działów. Naszą misją jest stworzenie platformy rozszerzającej działalność każdego przedsiębiorcy w Internecie. Masz propozycję działu? Napisz do nas.

    Nasz portal zrzesza firmy z wielu branż. Dlaczego warto do nas dołączyć?
- największa w Polsce branżowa baza danych
- szeroka grupa potencjalnych odbiorców
- możliwość zaprezentowania działalności własnej firmy
 

Mamy nadzieję że nasz Portal pomoże Państwu dokonać właściwego wyboru.

Zespół Targi-internetowe.pl



 
 

partnerzy

Brak powiązań

poleć nas